پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی - ورزشی
زندگی نامه حسین خان محمدی عضو شورای نسیم شهر
phoca_thumb(1) phoca_thumb(2) phoca_thumb(3) phoca_thumb(4) phoca_thumb(5) phoca_thumb(6) phoca_thumb(7) phoca_thumb(8) phoca_thumb(0)

سخن اول

IMAGE
به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی و رئیس اتاق فکر به مناسبت روز شورای اسلامی گفت :

پربازدیدترین اخبار

آرشیو

سامانه پیامکی دریافت انتقادات و پیشنهادات

10009121240336

آمار کاربران سایت

امروز17
دیروز15
این هفته32
این ماه371
مجموع24047

آی پی بازدیدکنندگان : 54.145.45.143
Unknown ? Unknown Tue 18 Jun 2019 22:23

ورزشی

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر صعود مقتدارنه تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جام جهانی روسیه 2018 را خدمت مردم فهیم و ورزش دوست ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت و توفیق در این دوره از مسابقات را  آرزو کرد.

ایران برای ششمین سال پیاپی قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد. آزاد کاران غیورمرد ایران اسلامی در فینال جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه 2017 با عبور از سد کشتی گیران آمریکائی مدال قهرمانی جهان را به گردن آویختند.

به همین سبب حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس این پیروزی شیرین را به ملت بزرگ ایران، به خصوص جامعه ورزشکاران کشور تبریک گفت.

خان محمدی در ادامه درخشش حسن رحیمی کشتی گیر پیروز و غیور بهارستانی را از ارکان این قهرمانی و مایه فخر و مباهات منطقه دانست و ضمن تبریک به خانواده و همشهریان او توفیق روزافزون وی را از خداوند متعال خواستار شد.

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر، موفقیت مدال آوران المپیک ریو 2016 ، به خصوص حسن رحیمی همشهری بهارستانی خود را تبریک گفت و توفیق تمامی ورزشکاران ایران اسلامی که این پرچم مقدس را در میادین پرتوجه جهانی به اهتزاز در می آورند از خداوند بزرگ خواستار گردید.

وی در ادامه از حسن رحیمی به عنوان افتخار شهرستان بهارستان یاد کرد و ابراز امیدواری کرد که وی با حمایت بیشتر مسئولین ورزش شهرستان و کشور و نیز تلاش مضاعف خود بتواند در آوردگاه های جهانی در آینده مدال های زرین دیگری کسب نماید.

خبرگزاری فارس: پول توجیبی فوتبالیست‌ها را هم به ما نمی‌دهند/ از مسئولان دست شستیم برای دل مردم کشتی می‌گیریم/ حریفی که مثل آب خوردن شکستش دهم نداشتم/ کری آمریکایی‌ها را نشنیدمگفت‌و‌گوی متفاوت فارس با نابغه کشتی جهان ؛
پول توجیبی فوتبالیست‌ها را هم به ما نمی‌دهند/ از مسئولان دست شستیم برای دل مردم کشتی می‌گیریم/ حریفی که مثل آب خوردن شکستش دهم نداشتم/ کُری آمریکایی‌ها را نشنیدم

حسین خان محمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر قهرمانی امیر ولی پور تکواندوکار نونهال بهارستانی در مسابقات تکواندوی قهرمانی نونهالان  آسیا در چین تایپه  را به او، خانواده اش و مردم شریف بهارستان تبریک گفت.

حسین خان محمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس پیروزی شیرین و قهرمانانه حسن رحیمی ، دلاور مرد بهارستانی را در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کشور آمریکا به او ، خانواده وی و مردم شریف بهارستان تبریک گفت .

حسین خان محمدی عضو  و رئیس اتاق فکر شورای اسلامی نسیم شهر کسب عنوان قهرمانی کشوری وزن 58 کیلوگرم کشتی توسط مهدی اکبری را به وی  و نیز جامعه ورزشی نسیم شهر ، به خصوص مربی پرتلاش و سختکوش او جعفر علیزاده تبریک گفت  و برای خانواده او که ورزشکاری اخلاقمدار ، مومن و متعهد را تحویل جامعه داده اند آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون نمود.

حسین خان محمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر کسب مدال برنزسعید نصیری در رقابت های بوکس قهرمانی جوانان کشور را به وی ، خانواده و جامعه ورزشی نسیم شهرتبریک و تهنیت گفت و توفیق این ورزشکار جوان وجویای نام را درمسابقات ملی از خداوند قادر و توانا خواستار شد.

حسین خان محمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر کسب مدال نقره کوروش مصطفوی در رقابت های بوکس قهرمانی جوانان کشور را به وی ، خانواده و جامعه ورزشی نسیم شهرتبریک و تهنیت گفت و توفیق این ورزشکار جوان وجویای نام را درمسابقات ملی از خداوند قادر و توانا خواستار شد.
 

خان محمدی از تلاش مربی زحمتکش وی و مسئولین تربیت بدنی بخش بوستان نیز تقدیر و تشکر کرد و حمایت بی وقفه ایشان را یکی از عوامل اصلی موفقیت دلیرمرد نسیم شهری عنوان کرد.

حسین خان محمدی – عضو شورای اسلامی شهر : اداره ورزش و جوانان یکی از اداراتی است که می توان آن را یکی از زیربنایی ترین و تأثیرگذارترین ادارات شهرها دانست . چرا که هم به حوزه خانواده که یکی از بنیادی ترین نهادهای بشری و اجتماعی است می اندیشد و هم به حوزه ورزش که به طور مستقیم به سلامت جسم و روان شهروندان سفارش می کند ،‌می پردازد.