پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی - فرهنگی
زندگی نامه حسین خان محمدی عضو شورای نسیم شهر
phoca_thumb(1) phoca_thumb(2) phoca_thumb(3) phoca_thumb(4) phoca_thumb(5) phoca_thumb(6) phoca_thumb(7) phoca_thumb(8) phoca_thumb(0)

سخن اول

IMAGE
به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی و رئیس اتاق فکر به مناسبت روز شورای اسلامی گفت :

پربازدیدترین اخبار

آرشیو

سامانه پیامکی دریافت انتقادات و پیشنهادات

10009121240336

آمار کاربران سایت

امروز17
دیروز15
این هفته32
این ماه371
مجموع24047

آی پی بازدیدکنندگان : 54.145.45.143
Unknown ? Unknown Tue 18 Jun 2019 22:55

فرهنگی

حسین خان محمدی سخنگو و عضو شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشت و سالروز فتح خرمشهر را خدمت ملت بزرگ و مقاوم ایران علی الخصوص مردم عزیز خرمشهر تبریک و تهنیت گفت.

با رسیدن 17 مرداد ماه و سالگرد خبرنگار شهید محمود صارمی ، روزی را ارج می نهیم که هزاران صارمی پرچم رسالت خبرنگاری را برافراشته و اینبار در جبهه ای بس مهمتر و در پشت مرزهای شیشه ای با مهمات ذهن و قلم و پشتکار و در حوزه ارتباطات ،‌نقش خطیر خود را ایفا می کنند.

در کهکشان لایتناهی مارشال مک لوهان که خیلی زودتر از تصور وی شکل گرفت ، خبرنگاران بفرموده رهبر فرزانه انقلاب افسران جنگ نرم هستند که با هوش و ذکاوت و تیزبینی وقلم توانای خود پادزهر حملات زهرآگین غول های رسانه ای غرب و استکبار جهانی را خنثی کنند.

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر دوازدهم اردیبهشت روز بزرگداشت مقام شامخ معلم و نیز روز جهانی کار و کارگر را به جامعه معلمین و قشر کارگر علی الخصوص معلمین و کارگران شهرستان های بهارستان و رباط کریم تبریک و تهنیت گفت و استاد شهید مرتضی مطهری را مصداق بارز حدیث نبوی اذا مات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمة لایسدها شیء : وقتی عالمی فقیه، فوت كند در اسلام رخنه و حفره‎ای ایجاد می‎شود كه هیچ چیزی نمی‎تواند جای آن را پر کند، دانست و افزود که هرگز جای خالی ایشان در اسلام پر نخواهد گردید .

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر روز 23 فروردین ، روز دندانپزشکی را به جامعه دندانپزشکی کشور ، علی الخصوص جامعه دندانپزشکی شهرستان بهارستان تبریک گفت و یکی از مشکلات بزرگ مردم در حوزه بیماری را در این حوزه برشمرد و گفت که اگر خدمات دندانپزشکی بصورت کامل و برای همه مردم ایران تحت پوشش بیمه ای درمانی پایه قرار بگیرد باری از دوش مردم علی الخصوص بخش ضعیف و کم درآمد جامعه برداشته خواهد شد. وی یکی از دلایل عدم اجرای این مهم در کشور را عدم توانایی و یا عدم تولید ملزومات و مواد لازم در دندانپزشکی را در کشور دانست و از شرکت های خصوص خواست تا با سرمایه گذاری در این بخش هم به صنعت تولید و اشتغال و هم به بخش دندانپزشکی و شرکت های بیمه ای کمک شایانی نمایند.

پیام تبریک حسین خان محمدی، سخنگو و رئیس اتاق فکر شورای اسلامی نسیم شهر به شهروندان عزیز نسیم شهر و حومه:

با نام و یاد آفریدگار جهان و سلام بر شهیدان و جانبازان عزیز و در رأس ایشان مقام معظم رهبری و خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم همیشه در صحنه کشور متمدن ایران اسلامی، بدینوسیله ابه نمایندگی از خود و مدیریت شهری حلول سال 1395 هجری شمسی را به مردم خوب و سرافراز بخش بوستان و نسیم شهر تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر، فضای سبز به خصوص درخت را از سرانه های اصلی عنوان کرد و گفت هیچ چیز نخواهد توانست جای خالی درختان را که بر اثر بی مهری برخی نابود می شوند را بگیرد و قطعا این نامهربانی و ناملایمتی به خود انسان ها بازخواهد گشت.

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر در سخنان پیش از دستور این شورا با اشاره به پدافند غیر عامل و نقش مهم و اساسی آن در دوران صلح اشاره کردکه چند سالی است که بحث پدافند غیر عامل با برگزاری هفته ای با این نام در روزهای آغازین آبان با هدف تیجاد تحرک و انگیزه در سازمانهای اجرائی کشور و آگاه سازی و مشارکت مردم و مسئولین در تحقق این مهم برگزار می شود .

نام چمران، برای آنها که او را ندیده اند تصویر مبهمی است از کسی که درس و دانشگاه را رها کرد و جنگید. تن به تن، سلاح به دست. او سالها در لبنان با بچه های مدرسه جبل عامل زیست و زیستن را آموخت و جنگید و جنگیدن را آموخت و عاشق شد و عشق ورزیدن را آموخت.

خبرگزاری دفاع مقدس، بیرجند: چمران مثل هیچ کس نبود، مثل هیچ کس هم زندگی نکرد. زندگی او پر بود از بلندی هایی که روی آن می ایستاد و سخنرانی می کرد و گودال هایی که در آن سنگر می گرفت و کمین می کرد.

تا بالاخره روز رفتن رسید. عشق آمد و چمران را با خودش برد. اندوهی گذاشت برای همرزمان و صبری برای غاده!

نام چمران برای آنها که او را ندیده اند، تصویر روشنی است از زندگی مردی که برای خدا آمد، برای خدا زندگی کرد و به سوی خدا رفت.

- "به من گفتند تو دیوانه شده ای ! این مرد 20 سال از تو بزرگتر است. ایرانی است. همه اش توی جنگ است . پول ندارد. همرنگ ما نیست، حتی شناسنامه ندارد! "

این حرف های اطرافیان خانم "غاده جابر" بود تا او را از ازدواج با دکتر چمران منصرف نمایند؛ اما او می گفت " ... و بیشتر از همه، همین مرا به مصطفی جذب کرد؛ عشق او به ولایت. من همیشه می نوشتم که هنوز دریای صور، هر ذره از خاک جبل عامل، صدای ابوذر را به من می رساند. این صدا در وجودم بود. حس می کردم باید بروم. باید برسم آنجا؛ ولی کسی نبود دستم را بگیرد، مصطفی این " دست " بود. وقتی او بود، انگار سلمان آمد. او می توانست دست مرا بگیرد و از این ظلمت روزمرگی بکشد بیرون. قانع نمی شدم که مثل میلیون ها مردم ازدواج کنم، زندگی کنم ...

دنبال مردی مثل چمران می گشتم، یک روح بزرگ، آزاد از دنیا و متعلقاتش.

- وقتی جنگ شروع شد به فکر افتاد برود جبهه. نه توی مجلس بند می شد نه وزارتخانه. رفت پیش امام. " باید نا منظم با دشمن بجنگیم تا هم نیروها خودشان را آماده کنند، هم دشمن نتواند پیش بیاید." برگشت و همه را جمع کرد. گفت " آماده شویم همین روزها راه می افتیم" پرسیدم " امام ؟" گفت " دعامان کردند."

- وقتی کنسروها را پخش می کرد، گفت " دکتر گفته قوطی هاشو سالم نگه دارین." بعد خودش پیداش شد، با کلی شمع. توی هر قوطی یک شمع گذاشتیم و محکمش کردیم که نیفتد. شب قوطی ها را فرستادیم روی اروند. عراقی ها فکر کرده بودند غواص است، تا صبح آتش می ریختند.

حسین خان محمدی عضو و رئیس اتاق فکر شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس فرارسیدن 5 آذر ، روز بسیج مستضعفین را به رهبر معظم انقلاب ،‌مردم شهید پرور ایران اسلامی و همه بسیجیان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی به نقل از مدیر روابط عمومی شورای اسلامی نسیم شهر ، چند تن از اعضای شورای اسلامی به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی ، به دعوت از باغبانی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بهارستان ظهر امروز چهارشنبه 28 آبان 93 با حضور در کتابخانه شهید باهنر محله وجه آباد از نزدیک از این مکان بازدید کردند .