پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی - اجتماعی
زندگی نامه حسین خان محمدی عضو شورای نسیم شهر
phoca_thumb(1) phoca_thumb(2) phoca_thumb(3) phoca_thumb(4) phoca_thumb(5) phoca_thumb(6) phoca_thumb(7) phoca_thumb(8) phoca_thumb(0)

سخن اول

IMAGE
به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی و رئیس اتاق فکر به مناسبت روز شورای اسلامی گفت :

پربازدیدترین اخبار

آرشیو

سامانه پیامکی دریافت انتقادات و پیشنهادات

10009121240336

آمار کاربران سایت

امروز17
دیروز15
این هفته32
این ماه371
مجموع24047

آی پی بازدیدکنندگان : 54.145.45.143
Unknown ? Unknown Tue 18 Jun 2019 22:15

اجتماعی

به گزارش روابط عمومی دفتر حسین خان محمدی عضو، سخنگو و رئیس اتاق فکر شورای اسلامی نسیم شهر، نشت اساتید و دانشجویان با حضور حسین خان محمدی با موضوع آسیب های اجتماعی در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی جهان پروفیل پارس در تاریخ پانزدهم شهریور 1395 ، ساعت 15/00 برگزار می گردد.

لذا از کلیه اساتید حوزه و دانشگاه و صاحبنظران اجتماعی و دانشجویان دعوت می گردد تا در این نشست حضور بهم رسانند.

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، حسینعلی بنار رئیس آموزش  و پرورش ناحیه 2 شهرستان بهارستان به عنوان مدیر برتر استان تهران انتخاب شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر سلیمانپور

فرماندار محبوب و محترم شهرستان بهارستان

با سلام و تحیات الهی؛

بدینوسیله بر خود وظیفه دانستم اولا به عنوان یک شهروند و درثانی به عنوان عضو شورای اسلامی شهر نسیم شهربه لحاظ پاره ای از حسن تدبیر و هدایت حضرتعالی در عرصه های مختلف و مسائل شهرستان از آن برادر ارجمند سپاسگزاری خویش را اعلام بدارم.

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر ضمن حماسه توصیف کردن انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی ، این پیروزی باشکوه ملت در مقابل یاوه گوئی های استکبار در عدم مشارکت مردمی در این انتخابات را خدمت امام خامنه ای مد ظله العالی و ملت بزرگ و شهید پرور ایران اسلامی تبریک گفت .

وی این انتخابات را جلوه واقعی عزم و اراده مردم خواند و افزود که هیچ سدی در مقابل خواست و توان این موج خروشان یارای مقاومت نداشته و کسانی که از فیلتر آراء مردمی عبور نکردند بدانند که عملکردشان مورد تأیید ایشان نبوده و همانطور که به عنوان وکیل و نماینده انتخاب شدند به همانگونه نیز از مسند خود عزل خواهند شد و پیام واضح این انتخابات کار و تلاش مجدانه در راستای افتخار ایران اسلامی و سربلندی و آسایش ملت بزرگ ایران است.

وی در پایان از تلاش شبانه روزی مسئولین امر در حوزه انتخابات تقدیر و تشکر نمود که با سعی مجدانه خود انتخابات دهم را نیز در کمال آرامش و آسایش برگزار نموده و به ایستگاه بهارستان رساندند.

حسین خان محمدی عضو و دبیر اتاق فکر شورای اسلامی نسیم شهر موفقیت علی سعداله زاده ترابی در کسب رتبه دوم رشته ریاضی فیزیک بهارستان را بر وی و خانواده زحمتکش ایشان تبریک گفت و توفیق روز افزون این دانش آموز ممتاز را از خداوند متعال خواستار شد. وی که از موسسین اتاق فکر شورای اسلامی نسیم شهر نیز می باشد افزود شهرستان بهارستان فقط با همت و تلاش نخبگان خواهد توانست بر مشکلات خود فائق آمده و به سوی آینده ای روشن گام بردارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، حسین خانمحمدی ظهر امروز به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی نماز جمعه نسیم‌شهر با گرامیداشت سالروز تشکیل این پایگاه ارزشمند معنوی و سیاسی اظهار کرد: پایگاه نماز عبادی و سیاسی جمعه یکی از مؤثرترین مکان‌های مذهبی و سیاسی در سراسر کشور است که تاکنون آثار بسیار گران‌بهای را به کشور داشته است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی نسیم شهر جلسه سیزدهم اتاق فکر شورا در هفته جاری برگزار خواهد گردید. حسین خان محمدی رئیس اتاق فکر موضوع این جلسه را در رابطه با GIS نسیم شهرعنوان کرد و افزود در نظر است تا در این نشست مطالعات بافت فرسوده شهر نیز مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار گیرد.

خبرهای تکمیلی این جلسه نیز متعاقبا خدمت شهروندان عزیز نسیم شهری اعلام خواهد گردید.